Pořiďte si opravdu kvalitní okna

on . Posted in Top odkazy

Pokud se chystáte na jaře či v létě vyměnit stávající dřevěná okna za nová, slušelo by se dodat, že už bylo na čase. Nic proti dřevěným typům, zvláště, když jsou dobře vyrobené a těsní, ale v dnešní době jsou už jsou přeci jen tak trochu archaismem, a to jak z pohledu designu, tak hlavně i kvality.

hlinikova okna

Znáte nůžkové plošiny?

on . Posted in Top odkazy

Nůžková plošina je nejvíce specifická ze všech plošin, které se objevují na trhu. Ramena se protínají do tvaru nůžek a kolmě zvedají danou plošinu do výšky. Jak to funguje? Dvojice ramen umístěných nad sebou jsou rozevírány přímočarým hydromotorem. Dodávku tlakového oleje zajišťuje hydraulické čerpadlo poháněné elektromotorem. Tyto nůžkové plošiny se používají ve více odvětvích. Hodně pomáhají v průmyslových halách, kdy dokážou přemístit těžký náklady mezi patry. Poté je najdete také na různých výstavištích, kde zvednou na publikum například tatrovku. Tím pádem se poté nesmírně hodí i do autoservisů, kde si mechanici zvednou auto aby se pod něj dostali. Tyto zvedací plošiny jsou pochopitelně také mobilní. Jsou opravdu zajímavou akvizicí pro Vaši firmu a pokud o nějaké přemýšlíte, měli byste se podívat na novou webovou prezentaci firmy Inreka Plošiny!

Mestský mobiliár

on . Posted in Top odkazy

Pri prechádzaní mestom si môže turista, alebo miestna obyvateľov povšimnúť veľkého množstva verejných lavičiek, odpadkových košov s popolníky, prístreškov stojanov na bicykle a ďalšie. Toto všetko a ešte mnoho viac je takzvaný mestský mobiliár, ktorý je, ako názov sám napovie, pod správou mesta.
Nemnoho miest sa ale môže pýšiť dokonale zladenú inštaláciou mestského mobiliáru. Dôležité je zjednotiť jednotlivé prvky aby navzájom fungovali a vytvárali harmóniu, aby sa mohol človek na verejnom priestore cítiť príjemne a bez zbytočných rušiacich prvkov si odpočinul.

Kamionová doprava až na konec světa

on . Posted in Top odkazy

V 21. století je téměř esenciální mít zajištěnou kvalitní mezinárodní dopravu kamionem. Znáte slavné červené kamiony? Přesně ty patří světově známé firmě Inex Spedition, která naprosto ovládla trh v české republice. Mezinárodní kamionová doprava je jejich přednost a téměř 80% zákazníků potvrdili naprostou spokojenost s poskytovanou službou. Jak by také ne, když jsou řidiči kamionů INEX pravidelně školení v jednom z nejlepších školících center v republice - ČESMAD Bohemia! Unikátem v ČR je přeprava v různých režimech - Just In Time (JIT), Milk-run, (FTL) a (LTL). Dále je také na veškeré přepravované zboží uzavřena smlouva o pojištění odpovědnosti za škodu silničního dopravce (dle úmluvy CMR) do výše 10 mil Kč. Tato smlouva se tak vztahuje na mezinárodní nákladní přepravu, na přepravu zásilek, chladírenskou přepravu i expresní přepravu.

Co vše zahrnuje marketingová strategie? Čtěte!

on . Posted in Top odkazy

Určit si správnou marketingovou strategii rozhodně není jednoduché. Marketingová strategie se dá vlastně přirovnat k cestě ze současného bodu k bodu, které požadujeme za nějaký časový úsek (například za 10 let). Je důležité vědět, kam jdeme (cíl marketingové strategie) a také mít rozmyšlené mezizastávky, které nám dopomohou k našemu vysněnému cíli. Tohle vše zní strašně jednoduše, ale věřte, že když se budete takovou marketingovou strategii snažit vytvořit, nebude to tak jednoduché, jak to zní.

vyhlížím novou marketingovou strategii

Nerezové zábradlí

on . Posted in Top odkazy

Když se řekne zábradlí, tak vás pravděpodobně napadne divadlo Na zábradlí, které sídli v Praze, a patří mezi nejznámější divadla v ČR. Ovšem my nemyslíme na divadlo, ale na zábradlí, které vám pomáhá do schodů - případně ze schodů, zabraňuje upadnutí do hlubin apod. Je tak nepostradatelným pomocníkem například pro starší část populace.
Nejčastější materiál, který se k výrobě zábradlí používá je kámen, beton, kov, dřevo, plast nebo tvrzené sklo. V poslední době hojně využívané je nerezové zábradlí, které se stalo oblíbeným pro své vlastnosti, takže se o něj nemusíte starat a stále bude pěkné. Vyrábí se v různých tvarech i rozměrech, takže si na své přijde každý.

Historie logistiky

on . Posted in Top odkazy

Odborná literatura definuje logistiku jako obor, který se zabývá plánováním a řízením toku materiálu a zboží, službami spojenými s jeho cestou od výrobce ke konečnému spotřebiteli a samozřejmě skladováním. V logistice je důležité, aby vše proběhlo ve správný čas a dostalo se na správné místo. Logistika je velice obsáhlý obor, který zahrnuje výrobní podniky, prodejce i státní správu. Doprava a logistika patří k mladým oborům, a jen krátce je nám umožněno tento obor i studovat. Logistiku ovšem lidstvo v hojné míře využívá již tisíce let. Dá se říci, že již od jak živa si lidé vyměňovali věci, objevovali nové kraje a země, přesunovali svá vojska a snažili se rozšiřovat své obchodní styky. Časem docházelo nejen k objevování nových světadílů, ale také k mohutnému rozvoji dopravy, aby stačila zvyšujícím se nárokům na výrobu. Samozřejmě zvětšující se vzdálenosti od místa výroby ke konečnému spotřebiteli vedli k nutnosti řešit přesun výrobků. Vznikala první logistická řešení.

Prodej elektromotorů

on . Posted in Top odkazy

V poslední době se rozšířil černý prodej elektromotorů. Tyto elektromotory jsou buď prodávány pod pochybnými specifikacemi, nebo se nedají ani reklamovat, jelikož uživatel sám zaviní jejich rozkladu. Proč tomu tak je? Na internetu se totiž objevil vcelku důvěryhodný návod, jak si elektromotor vyrobit doma v garáži. Chcete si jej přečist?