Nevíte, kam s penězi? Zkuste investiční zlaté mince.

on . Posted in Top odkazy

investiční zlaté mince

Investování do zlata je naprosto odlišné od investování do akcií. Zlato je drahý kov, který neztrácí na své hodnotě, ba naopak si svou hodnotu uchovává. Investiční zlato můžete na rozdíl od jiných komodit fyzicky vlastnit a kochat se jeho vznešeností. V současné době je možné investovat do zlatých cihel nebo zlatých mincí. V následujících řádcích se podíváme právě na investiční zlaté mince. Proč jsou tak atraktivní a kde je možné je koupit?

Co znamená konsolidace půjček?

on . Posted in Top odkazy

Dnes je konsolidace půjček na finančním trhu velmi žádaná. Sice vás tento produkt nezbaví vašich dluhů, ale díky němu si můžete zajistit klidnější spaní, protože si budete hlídat pouze jednu půjčku. Zjednodušeně bychom mohli říct, že konsolidace je spojení všech vašich půjček do jednoho dlouhodobého úvěru, který budete splácet jedné společnosti. Tato společnost za vás splatí všechny vaše aktuální úvěry a otevře vám nový úvěr s výhodnějším úrokem a často vám nastaví i nižší měsíční splátky.

Hypotéka od Strýčka Sama

on . Posted in Top odkazy

Když se řekne americká hypotéka, pak se nebavíme o ničem jiném než o neúčelové hypotéce. Jedná se v podstatě o neúčelový spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí. Samotná název produktu napovídá o tom, že k nám přišel právě z USA, kde tento typ hypotéky získal na oblíbenosti. Americká hypotéka se na českém finančním trhu objevila poprvé v květnu roku 2004. Do tohoto roku se jinak mohla hypotéka využívat pouze k financování vlastního bydlení.

Navštivte nejoblíbenější lázně Moravy

on . Posted in Top odkazy

Penzion Luhačovice

Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně, které se nachází v České republice. A současně představují nejatraktivnější lázně na Moravě. Chloubou lázní je jejich tradice, která se táhne již více než 300 let. Ubytovat se můžete v některém ze zdejších hotelů, apartmánů či penzionů v Luhačovicích a užít si zde nezapomenutelný prodloužený víkend. Proč navštívit Luhačovice? Důvodů je hned několik.

Známé osobnosti: Tomáš Baťa

on . Posted in Top odkazy

Tomáš Baťa patří mezi nejvýznamnější manažery v ČR vůbec. Jeho podnikání nejvíce ovlivnilo město Zlín, kde zřídil obuvnickou společnost, která získala věhlasný úspěch po celém světě. Mezi jeho zákazníky patřila i rakousko-uherská armáda. Díky jeho skvělým manažerským a taktickým dovednostem, smyslem pro intuici a kuráži se mu podařilo vybudovat „stát ve státě“. Modernizací snížil výrobní cenu bot na polovinu a byl schopen vyrobit tisíce bot denně. Jeho filozofie zahrnovala výrobu všech mezistupňů svépomocí, aby se nemusel s nikým dělit o zisk.

Hrozí vám exekuce?

on . Posted in Top odkazy

Hrozí vám exekuce nemovitostí a nevíte jak dál? Ručíte nemovitostí půjčku, ale výše splátek je pro vás neúnosná? Pak je pro vás nejlepším řešením oddlužení nemovitosti. Zjednodušeně řečeno se jedná o vyplacení nevýhodné hypotéky. Pokud se do takovéto situace dostanete a nebudete vědět kudy kam, pak se poraďte s profesionály ve svém oboru. Nekontaktujte nevýhodné půjčky na ruku, bez ručitele a s dalšími šílenými podmínkami. Společnost Exekuce-hypoteky.cz vám poradí a vytvoří produkt šitý vám přímo na míru, takže se nestane, že jej nebudete moci zvládat.