Články

Nevíte, kam s penězi? Zkuste investiční zlaté mince.

on . Posted in Top odkazy

investiční zlaté mince

Investování do zlata je naprosto odlišné od investování do akcií. Zlato je drahý kov, který neztrácí na své hodnotě, ba naopak si svou hodnotu uchovává. Investiční zlato můžete na rozdíl od jiných komodit fyzicky vlastnit a kochat se jeho vznešeností. V současné době je možné investovat do zlatých cihel nebo zlatých mincí. V následujících řádcích se podíváme právě na investiční zlaté mince. Proč jsou tak atraktivní a kde je možné je koupit?

Co znamená konsolidace půjček?

on . Posted in Top odkazy

Dnes je konsolidace půjček na finančním trhu velmi žádaná. Sice vás tento produkt nezbaví vašich dluhů, ale díky němu si můžete zajistit klidnější spaní, protože si budete hlídat pouze jednu půjčku. Zjednodušeně bychom mohli říct, že konsolidace je spojení všech vašich půjček do jednoho dlouhodobého úvěru, který budete splácet jedné společnosti. Tato společnost za vás splatí všechny vaše aktuální úvěry a otevře vám nový úvěr s výhodnějším úrokem a často vám nastaví i nižší měsíční splátky.

Hypotéka od Strýčka Sama

on . Posted in Top odkazy

Když se řekne americká hypotéka, pak se nebavíme o ničem jiném než o neúčelové hypotéce. Jedná se v podstatě o neúčelový spotřebitelský úvěr zajištěný nemovitostí. Samotná název produktu napovídá o tom, že k nám přišel právě z USA, kde tento typ hypotéky získal na oblíbenosti. Americká hypotéka se na českém finančním trhu objevila poprvé v květnu roku 2004. Do tohoto roku se jinak mohla hypotéka využívat pouze k financování vlastního bydlení.