Navštivte nejoblíbenější lázně Moravy

on . Posted in Top odkazy

Penzion Luhačovice

Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně, které se nachází v České republice. A současně představují nejatraktivnější lázně na Moravě. Chloubou lázní je jejich tradice, která se táhne již více než 300 let. Ubytovat se můžete v některém ze zdejších hotelů, apartmánů či penzionů v Luhačovicích a užít si zde nezapomenutelný prodloužený víkend. Proč navštívit Luhačovice? Důvodů je hned několik.

Luhačovice vám mají co nabídnout v jakékoliv roční období. Vždy si zde odpočinete, ale také si užijete aktivního odpočinku. Lázeňské město se může pyšnit pestrým kulturním životem. Luhačovice jsou malebné moravské lázně, které jsou zasazeny do údolí říčky Šťávnice. Vyvěrá zde hned několik minerálních pramenů s léčivými účinky.

V Luhačovicích je proslulé jméno Dušan Jurkovič. Tento architekt se podepsal pod zdejšími budovami. Při navrhování těchto budov se inspiroval lidovou architekturou Valašska a Kysuce. Atmosféra lázeňského města je umocněna ještě zdejšími lázeňskými vilami, kolonádou a rozsáhlým parkem. Objednejte si penzion Luhačovice a poznejte místní krásy.

Za zmínku určitě stojí léčivé prameny, přičemž nejznámější je bezpochyby Vincentka, ale znát můžete i Aloisku či Ottovku.

Léčebné účinky lázní

Pokud vás lázně Luhačovice lákají kvůli léčebným procedurám, určitě vás bude zajímat, jak se léčba provádí. Používá se moderní technika, se kterou je možné aplikovat vodoléčebné a elektroléčebné procedury, inhalace, obklady a také masáže. Na své si v těchto lázních přijdou všechny věkové kategorie.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit