Nevíte, kam s penězi? Zkuste investiční zlaté mince.

on . Posted in Top odkazy

investiční zlaté mince

Investování do zlata je naprosto odlišné od investování do akcií. Zlato je drahý kov, který neztrácí na své hodnotě, ba naopak si svou hodnotu uchovává. Investiční zlato můžete na rozdíl od jiných komodit fyzicky vlastnit a kochat se jeho vznešeností. V současné době je možné investovat do zlatých cihel nebo zlatých mincí. V následujících řádcích se podíváme právě na investiční zlaté mince. Proč jsou tak atraktivní a kde je možné je koupit?

Investiční zlaté mince jsou vyrobené z ryzího zlata. Jedná se o mince, které byly vyraženy po roce 1800 a jsou, případně byly v zemi svého původu zákonným platidlem. Investiční zlaté mince jsou atraktivní také díky tomu, že jsou osvobozené od DPH. Liší se svou hmotností a jejich ryzost je minimálně 900 tisícin.

Do investičních zlatých mincí byste měli investovat častěji, nicméně v menším množství. Není rozumné investovat velkou část svých úspor jenom do investičního zlata. Je potřeba si peníze rozložit do několika různých investic.

Kde koupit investiční zlaté mince?

Investiční zlaté mince razí státní mincovny. Na mincích je vyražena většinou i nominální hodnota. Velké oblíbenosti se těší investiční mince, jako například jihoafrický Krugerrand, rakouský Wiener Philharmoniker, čínská Panda či americký Eagle. V tuzemsku neexistuje žádný výrobce zlatých investičních mincí.

Pestrou škálu investičních zlatých mincí můžete najít na www.zlato-slitky-mince.cz. Vedle investičního zlata se vám zde nabízí i investiční stříbro, které v současné době získává také na popularitě. A v neposlední řadě vám tento internetový obchod s drahými kovy poskytuje investiční platinu a pamětní mince. 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit