Články

Hrozí vám exekuce?

on . Posted in Top odkazy

Hrozí vám exekuce nemovitostí a nevíte jak dál? Ručíte nemovitostí půjčku, ale výše splátek je pro vás neúnosná? Pak je pro vás nejlepším řešením oddlužení nemovitosti. Zjednodušeně řečeno se jedná o vyplacení nevýhodné hypotéky. Pokud se do takovéto situace dostanete a nebudete vědět kudy kam, pak se poraďte s profesionály ve svém oboru. Nekontaktujte nevýhodné půjčky na ruku, bez ručitele a s dalšími šílenými podmínkami. Společnost Exekuce-hypoteky.cz vám poradí a vytvoří produkt šitý vám přímo na míru, takže se nestane, že jej nebudete moci zvládat.

Kdo byly Žítkovské bohyně?

on . Posted in Top odkazy

Stále častěji jsou Žítkovské bohyně diskuzním tématem turistů. A důvodem není pouze bestseller se stejnojmenným názvem, jehož autorkou je Kateřina Tučková. Žítkovské bohyně pochází z Kopanic a často byly považovány za čarodějky, protože uměly komunikovat s vyšší mocí.

Výhody ploché střechy

on . Posted in Top odkazy

Plánujete rekonstrukci střechy? Chcete mít střešní terasu či zahradu? Zamlouvají se vám ploché střechy? V minulosti byla plochá střecha odsuzována kvůli vysoké poruchovosti, ale tento typ střešní konstrukce je v současné době stále oblíbenější. Oprava ploché střechy se provádí jen u starých střech, protože nové ploché střechy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují bezporuchovost.

Americká hypotéka!

on . Posted in Top odkazy

Americká hypotéka je pojmenování hypotečního úvěru, který není účelově vázán. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti. Finanční prostředky z tohoto úvěru můžete využít k uspokojení všech svých potřeb. V Americe se tento typ úvěru nazývá Home equity loan. Bance nemusíte oznamovat, za jakým účelem si Americkou hypotéku zřizujete a splátky si můžete rozložit až 20 let. Žadatel musí splňovat podmínku, kdy délka splatnosti úvěru nesmí překročit 70 let jeho věku. Čím je delší doba splatnosti úvěru, tím je nižší splátka a naopak. Navíc nemovitost s Americkou hypotékou může klient kdykoli prodat.

MHi servis hydrauliky

on . Posted in Top odkazy

Každý systém potřebuje po určitém čase servis, pokud hledáte místo, kde servisovat hydraulické systémy, jste správně u firmy Mhi servis, která se také zabývá výrobou a distribucí hydraulických prvků. Servis hydraulických systémů sídlí v Brně a nabízí nonstop službu na telefonu v případě jakýchkoliv potíží.