Články

Co je hydroizolace? A jaké je její využití?

on . Posted in Firmy

Hydroizolace představuje izolaci, která znemožňuje pronikání vodě do míst, kde by mohla uškodit. Hydroizolace se dnes rozděluje na tři základní skupiny – živičné, plastové a pryžové a poslední skupinu tvoří hydroizolace polyetylenové a jiné. Kvalita izolovaného objektu závisí na vhodně vybrané hydroizolaci.

Jak jsme již zmínili, rozlišují se tři základní skupiny. Živičné hydroizolace zahrnují asfaltové a dehtové. Druhou kategorii tvoří hydroizolace z plastů a pryže, což jsou izolace syntetické. A poslední skupinou jsou polyetylenové a jiné hydroizolace, mezi které spadají jílové hmoty, sklo, kovy.

Alergie na lepek má různá rizika

on . Posted in Firmy

V poslední době se velmi rozmáhají problémy s lepkem. Čím dál více lidí má alergii na tuto surovinu a pak nemohou jíst potraviny, které jsou v dostání v klasických supermarketech. A že se nejedná o žádnou srandu, tak to vám potvrdí každý, kdo zná, jaké následky má požití těchto potravin.

bez lepku

Kvalita = Tercoplast

on . Posted in Firmy

polykarbonátNejjednodušším řešením pro zastřešení vašich teras, verand případně přístřešků třeba pro vaše auto, je použití polykarbonátu, který je opravdu funkční, odolný a lehký materiál. Také si můžete vybrat, jestli je pro vás lepší vlnitá, rovná nebo zakřivená střecha. Barevné provedení je zcela na vašem uvážení, protože některé firmy vám vytvoří zakázku přesně podle vašich potřeb. V klasické škále najdete mléčné, transparentní i zcela neprůhledné barvy.

Zvolte správnou strategii pro svůj bussiness

on . Posted in Firmy

Obchodní strategie jsou základem pro dobrý chod firmy. Činnost obchodního oddělení je nezbytná a správná a důkladně promyšlená obchodní strategie k ní určitě patří. Obchodní strategie úzce souvisí s marketingem, konkrétněji s rozšířeným marketingovým mixem neboli 7P. V rámci 7P by měla obchodní strategie specifikovat a najít cesty a cíle a také způsoby, jak jich dosáhnout. Pro každou položku rozšířeného marketingového mixu by měla obchodní strategie vytvořit analýzu, kde by byly stanoveny strategické cíle a cesta k tomu, jak jich dosáhnout, samozřejmě nesmí chybět ani časový plán k dosažení těchto cílů.

Altány pro pohodovou relaxaci

on . Posted in Firmy

Altány se ve světě těší velké oblíbenosti již od poloviny devatenáctého století. Nabízejí příjemný prostor pro odpočinek, relaxaci, posezení s přáteli, ale zároveň i stín v horkých letních dnech, případně přístřešek při nepříznivém počasí.

Altány Zlín nabízí altány různých velikostí a tvarů, ze kterých si jistě vyberete ten pravý pro vás.

Velmi často můžete vidět altány nejen na zahradách u rodinných domů, ale také v parcích. Abyste si mohli altán nainstalovat na zahradu, potřebujete dostatek prostoru. Čím větší altán si necháte vybudovat, tím prostornější se vám nabízí posezení, kde můžete dělat oslavy či posedět pouze s přáteli. Popularitě se těší hlavně dřevěné altány, protože dřevo je přirozené a dokonale zapadne do venkovního prostředí.