Články

Co a k čemu je krizový management?

on . Posted in Běžné odkazy

Mnoho firem se snaží předcházet krizi, ovšem tento úkol je opravdu nelehký a velmi špatně se dodržuje. Pokud chcete mít stále přehled o tom, jaká je pravděpodobnost, že vás krize zastihne, tak je potřeba sledovat řadu kritérií a faktorů. A pak je také nutné určit vhodný krizový management, který zajistí to, že v případě krize bude vědět jak reagovat, ostatní budou vědět, na koho se obrátit a určí jednotnou strategii, kterou se firma vydá, pokud ke krizi dojde. Krizový management je klíčovou rolí ve firmy, protože může rozhodnou o budoucnosti celé společnosti. Takže čím větší firmu máte, tím důležitější je mít efektivní krizový management. 

Lexan

on . Posted in Běžné odkazy

Hledáte kvalitu a precizní zpracování? To vám nabízí lexan, dutinkové polykarbonátové desky, které jsou určené zejména pro venkovní použití. Vyznačuje se svými výbornými izolačními vlastnostmi, vysokou pevností a houževnatostí. Nabízí dvoustranou ochranu proti UV záření a snadnou a rychlou montáž. Dále se vyznačuje pružností i za studena a ohebností.

OSB desky

on . Posted in Běžné odkazy

Ptáte se, co jsou OSB desky? Pod tímto termínem se skrývají lisované desky, k jejichž výrobě jsou využity orientované velkoplošné třísky. Desky se skládají ze tří vrstev. Ve vnějších vrstvách (spodní a vrchní) jsou třísky orientovány rovnoběžně s delší stranou desky. Kdežto ve středové vrstvě jsou třísky rovnoběžné naopak s kratší stranou desky. K lepení desek se používá fenolformaldehydovaná pryskyřice, která zastupuje cca 2,5 % z celkové váhy.

Jednotný čas a zvonění

on . Posted in Běžné odkazy

Stěžují si studenti ve škole, že má každé patro jinak seřízené hodiny a zvonění? Chcete svým studentům vyhovět a nabídnout jim jednotný čas a zvonění? Nechte si do školy nainstalovat hlavní hodiny, jejichž úkolem je seřizovat ostatní hodiny ve třídách a na chodbách na stejný čas. Nemůže se tak stát, že by některé hodiny šly o dvě minuty dříve, jiné o minutu později. Díky hlavním hodinám bude čas zobrazen na všech analogových hodinách stejně.