Levné ubytování v Bílých Karpatech

on . Posted in Regionální odkazy

Karpaty jsou mimořádně krásné pohoří ve střední Evropě, které patří k území České republiky a Slovenska. Rok od roku jsou Karpaty stále častěji navštěvovaným regionem, zejména milovníky aktivního odpočinku. Bílé Karpaty se nachází na česko-slovenské hranici. Nejvyšším vrcholem je Velká Javořina (907 m.n.m.). Doporučujeme všem turistům, aby zde strávili dovolenou snů nebo zimní dovolenou.

Výsledek obrázku pro bílé karpaty


Díky pronajatému ubytování se budete cítit jako doma. Karpaty nabízí levné ubytování a budou ideálním výchozím bodem pro četné výlety, kde také strávíte příjemné chvíle s rodinou, přáteli a milovanou osobou, jakož i odpočinek a relaxaci po rušném dni.
Na české straně je chráněná krajinná oblast CHKO Bílé Karpaty, která se nachází na území Hodonína, Uherského Hradiště a Zlína. Díky rozsáhlým loukám, kde lze najít i orchideje, patří k nejcennějším biotopům v Evropě. Kromě četných turistických atrakcí jsou Karpaty známé také svou krásnou, úchvatnou krajinou, která zaujme i ty nejzkušenější turisty. Uchvátí vás nejen hory, ale také četné řeky, které zahrnují: řeky povodí Moravy, jež se vlévají do Dunaje. Mezi nejnavštěvovanější místa patří Vršatecká bradla, Červený Kameň, Lednický hrad či unikátní květnaté louky.
V Karpatech je také mnoho velmi zajímavých živočišných druhů. Právě v tomto pohoří můžeme pozorovat sviště, vlka, medvěda hnědého, jelena divočáka, divokou kočku, sova orla, bažanta nebo mloka. Karpaty jsou také ideálním místem pro pěší turistiku, ale průchod celého pohoří vzhledem k tomu, že leží v několika zemích, je velmi obtížný, ale bylo to možné v roce 1980. Jak vidíte, Karpaty jsou ideálním místem pro strávení vysněné dovolené. Každý turista si najde něco pro sebe, počínaje aktivním odpočinkem a konče obdivováním místní krajiny. Rozhodně stojí za to sjednat si levné ubytování v Bílých Karpatech.

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit